Dzień Kobiet 2017

Mówią, że Dzień Kobiet powinien trwać cały rok… Jasne! My mężczyźni już nad tym pracujemy

8-go Marca 2017 w Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Pruchniku odbył się już tradycyjnie koncert poświęcony Paniom. Wszystko dla Płci Pięknej, która licznie odpowiedziała na nasze zaproszenie.

W pierwszej części zaprezentowali się uczniowie Szkoły Podstawowej Nr1 w Pruchniku, odgrywając niezwykle zabawny skecz okraszony pięknymi piosenkami- uśmiech nie znikał ani na chwilę z twarzy naszych Pań. Kolejnym punktem programu był koncert uczniów Publicznej Szkoły Muzycznej I st. w Pruchniku. Ze sceny płynęły piękne dźwięki instrumentów, śpiewy i artystyczne wygibasy grup rytmicznych. Dzieciaki zaprezentowały się pięknie i czuć było, że wszystko to robią z głębi serca dla swych Mam i Koleżanek siedzących na sali.

Po części artystycznej przyszedł czas na upominki przygotowane przez firmy działające na terenie Pruchnika. Przedsiębiorcy postanowili obdarować Panie voucherami na rozmaite „towary”… były to m.in. : kwiaty, usługi fryzjerskie, kosmetyczne, lekcje jazdy samochodem, gadżety, słodycze, a nawet przeglądy techniczne…samochodów oczywiście i wiele, wiele innych. W trakcie koncertu panie próbowały pyszności przygotowanych przez Koło Gospodyń Wiejskich Pruchniczanki, za które serdecznie dziękujemy.

Mamy nadzieję, że Panie wróciły do domu szczęśliwe, uśmiechnięte i dumne ze swoich pociech.

Jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego i zapraszamy za rok!