IV Międzynarodowy Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Burmistrza Pruchnika

IV Międzynarodowy Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Burmistrza Pruchnika

 

W dniach 12-13 lutego w sali sportowej w Pruchniku miały miejsce zmagania dziewieciu drużyn w piłce ręcznej dziewcząt.. Zawody odbywały się w dwóch kategoriach wiekowych (2006 i młodsze i 2004 i młodsze). W turnieju udział wzięły drużyny z województwa podkarpackiego oraz dwie drużyny z Klubu Sportowego Weres Lubień Wielki (Ukraina). Organizatorami turnieju byli : SP 1 Pruchnik, Urząd Miejski w Pruchniku i UKS Jedynka Pruchnik. Współorganizatorem było CKSiT w Pruchniku.

Turniej mógł się odbyć dzięki zaangażowaniu bardzo wielu osób i instytucji (sponsorzy, sędziowie, pomoc medyczna, pomoc logistyczna itd) Szczególne podziękowania należą się rodzicom zawodniczek, które opiekowały się zawodniczkami z Ukrainy (noclegi, wyżywienie, organizowanie czasu wolnego). Turniej miał bardzo zacięty przebieg. Dziewczyny z Pruchnika zwyciężyły w obydwu kategoriach wiekowych. 
Wielkie brawa !!!

 

Kategoria 2004  i młodsze

Klub KS „Weres”

Lubień Wielki

UKS „Pogórze” Dynów JKS Jarosław UKS „Olszynka”

Dzikowiec

UKS „Jedynka” Pruchnik punkty Bramki Miejsce
KS„Weres”

Lubień Wielki

  13-6 13-7 11-8 15-23 9 52-44 II
UKS „Pogórze Dynów 6-13   11-6 9-10 14-19 3 40-48 III
JKS Jarosław 7-13 6-11   14-6 6-12 3 33-42 IV
UKS „Olszynka”

Dzikowiec

8-11 10-9 6-14   9-12 3 33-46 V
UKS „Jedynka” Pruchnik 23-15 19-14 12-6 12-9   12 70-44 I

 

Kategoria 2006 i młodsze

Klub KS „Weres”

Lubień Wielki

UKS

„Jedynka” Pruchnik

JKS Jarosław SP 1 Pruchnik punkty Bramki Miejsce
KS„Weres”

Lubień Wielki

  8-11 15-4 12-3 6 35-8 II
UKS  „Jedynka” Pruchnik 11-8   23-4 18-5 9 49-17 I
JKS Jarosław 4-15 4-23   5-28 0 13-66 IV
SP 1 Pruchnik 3-12 5-18 28-5   3 33-35 III

 

 

 

 

Zawodniczki wyróżnione

Kategoria dziewcząt 2006 i młodsze:

Najlepsza zawodniczka w turnieju: Emilia Długosz – Pruchnik

Najlepsza bramkarka w turnieju: Oliwia Makara – Pruchik

Najskuteczniejsza zawodniczka turnieju:  Larysa Lalak – Lubień Wielki

 

Najlepsza zawodniczka z KS Weres Lubień Wielki : Hot Marta, Olesia Andruszko

Najlepsza zawodniczka z SPR JKS Jarosław: Amelia Szczerek, Wiktoria Płocica

Najlepsza zawodniczka z UKS Jedynka Pruchnik: Katarzyna Pich, Roksana Jarosz

Najlepsza zawodniczka z SP 1 Pruchnik : Milena Kopeć, Martyna Malawska

 

Zawodniczki wyróżnione

Kategoria dziewcząt 2004 i młodsze:

Najlepsza zawodniczka w turnieju: Julia Konrad – Pruchnik

Najlepsza bramkarka w turnieju: Paulina Puk – Dzikowiec

Najskuteczniejsza zawodniczka turnieju: Wiktoria Łabycz – Lubień Wielki

 

Najlepsza zawodniczka z KS Weres Lubień Wielki : Wlada Kis, Katia Paraluk

Najlepsza zawodniczka z SPR JKS Jarosław : Zuzanna Janicka, Amelia Gradowska

Najlepsza zawodniczka z UKS Jedynka Pruchnik  Maria Stawarska, Kinga Lepiarz

Najlepsza zawodniczka z UKS Olszynka Dzikowiec: Rzeszut Dorota, Paszkiewicz

Najlepsza zawodniczka z UKS Pogórze Dynów: Fara Wiktoria, Ostapińska Klaudia

 

Najmłodsza zawodniczka turnieju: Róża Olejarska

 

 

 

 

 Następny Turniej już za rok. Wszystkich serdecznie zapraszamy!