XXII Gminny Przegląd Zespołów Przedszkolnych i Szkolnych cz.II

21 stycznia 2018 rok 

Na drugi dzień XXII GPZS „Pójdźmy do Betlejem” złożyły się trzy występy. Pierwszym z nich były jasełka w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół w Rozborzu Długim. Odbyły się one na sali gimnastycznej przy ZS w Rozborzu Długim. Na przedstawieniu nie zabrakło Świętej Rodziny, aniołów, pasterzy, trzech króli a nawet zwierzątek, które przyszły do stajenki by złożyć Dzieciątku swoje skromne dary.

Kolejny występ tego dnia to jasełka w wykonaniu Szkoły Podstawowej nr 1 w Pruchniku. Uczniowie na scenie w Centrum Kultury zaprezentowali jasełka pt „Ach! Co za noc”. Zabawne przebrania aktorów, układ taneczny do muzyki wpadającej w ucho i śpiew aniołów złożyły się na całość przedstawienia, które na pewno zapadło w pamięci widzów.

Na zakończenie XXII Gminnego Przeglądu Zespołów Przedszkolnych i Szkolnych na scenie wystąpił zespół Equale  wraz z zespołem Quiet Voices. Wspólnie wykonali kilka kolęd i pastorałek zachęcając przy tym widownię do wspólnego kolędowania.

Organizatorzy dziękują Wszystkim, którzy włączyli się w realizację tegorocznego Przeglądu, zarówno widzom za obecność jak i uczestnikom za występy na scenach.