Archiwum

Rajd Dolnego Sanu z perspektywy naszych zawodników
XXI Teatralne Misteria Wielkopostne 18.03.2018 r.
W pierwszej części Teatralnych Misteriów Wielkopostnych, na pruchnickiej scenie zaprezentowali się prawdziwi artyści - uczniowie Gimnazjum Publicznego w Pruchniku. Sztuka pod tytułem "A świat Mu ciągle przeczy..." w reżyserii mgr Izabeli Olejarz zawierała w sobie kolaż współczesnych obrazków sytuacyjnych ze scenami z życia naszego rodaka Bł. Ks. Markiewicza. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji, choć nie oddaje ona przeżyć i przemyśleń jakich można doznać oglądając spektakl na żywo.
więcej >> 
Konkurs na Rodzinną Palmę Wielkanocną i Szkolny Przegląd na Palmę Wielkanocną
Wszystkich serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Rodzinnym Konkursie na Palmę Wielkanocną. Również Szkoły i Przedszkola z terenu Gminy Pruchnik mogą wziąć udział w Szkolnym Przeglądzie na Palmę Wielkanocną. Dodatkowo impreza ta punktowana jest w konkursie „PASZPORT AKTYWNEGO PATRIOTY”. Więcej informacji w regulaminie i na plakacie.  
więcej >> 

Regulamin konkursu >>
Dzień Kobiet w CKSiT w Pruchniku
 Dzień Kobiet to wyjątkowy czas dla wszystkich Pań. Z tej właśnie okazji 8 marca 2018 roku w Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Pruchniku, odbył się koncert poświęcony Płci Pięknej ...więcej >> 


Dzień Kobiet w CKSiT w Pruchniku
Już niebawem w Centrum Kultury będziemy obchodzić Międzynarodowy Dzień Kobiet. W związku z tym serdecznie zapraszamy Drogie Panie na chwilę artystycznych występów okraszonych słodkim poczęstunkiem i niespodziankami przygotowanymi przez pruchnickich przedsiębiorców. Dodatkowo impreza ta punktowana jest a konkursie „PASZPORT AKTYWNEGO PATRIOTY”
więcej >> 
Zajęcia sportowo- taneczne w CKSiT w Pruchniku
Zajęcia sportowo- taneczne to świetny pomysł na spędzenie czasu wolnego dla twojego dziecka. Okres zimowy to czas, gdzie nasze pociechy siedzą w domu nie mając tak dużo ruchu jak w okresie letnim.  
więcej >> 
10.02.2018 r. Spacer Włóczykija
Drugi tydzień ferii zaskoczył chyba wszystkich. Nikt nie miał już wątpliwości, że to ferie „zimowe”.
więcej >> 
filmik >>

09.02.2018 r. Święto PIZZY
Tegoroczne Święto Pizzy dla dzieci było jeszcze bardziej nadzwyczajne, ponieważ dokładnie 9 lutego obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Pizzy
więcej >> 
filmik >>

08.02.2018 r. Warsztaty z Modeliny
Ten dzień na długo zapamiętają dzieci, które zdecydowały się wziąć udział w czwartkowych warsztatach z modeliny. Wszystkie razem krok po kroku lepiły figurki z modeliny. 
więcej >> 
filmik >>

07.02.2018 r. Środa z Planszówkami   
W środę odbył się IV Turniej Warcabowy – Pruchnicki Pionkołaz. Chętnych do udziału w nim było wiele. 
więcej >> 
filmik >>

06.02.2018 r. Maraton Filmowy
We wtorek sala widowiskowa CKSiT zamieniła się w salę kinową, na której odbył się Maraton Filmowy. Dla małych dzieci wyświetlono dwie bajki, natomiast starsi obejrzeli dwa filmy.  
więcej >> 

05.02.2018 r. Szaleństwo Papierowe 
W poniedziałek na sali widowiskowej odbyło się prawdziwe „Szaleństwo Papierowe”. W tym dniu w rolę główną wcieliły się nożyczki, kleje, bibuły, kolorowe papiery ale najważniejszą rolę odegrały licznie zgromadzone dzieci. 
więcej >> 
i krótki filmik tutaj >>

03.02.2018 r. Koncert Zespołu FOOLS 4
Tego nie da się opisać słowami. Kogo nie było, niech żałuje. Poniżej zamieszczamy link do zdjęć z koncertu aby choć trochę oddać jego atmosferę
więcej >>

Część II 21.01.2018 r.
Na drugi dzień XXII GPZPiS „Pójdźmy do Betlejem” złożyły się trzy występy. Pierwszym z nich były jasełka w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół w Rozborzu Długim. Odbyły się one na sali gimnastycznej przy ZS w Rozborzu Długim. 
więcej >>

Część II 21.01.2018 r.
Na drugi dzień XXII GPZPiS „Pójdźmy do Betlejem” złożyły się trzy występy. Pierwszym z nich były jasełka w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół w Rozborzu Długim. Odbyły się one na sali gimnastycznej przy ZS w Rozborzu Długim. 
więcej >>

Regulamin konkursu "PASZPORT AKTYWNEGO PATRIOTY" do pobrania tutaj>>

<< Mikołajki 2017 >>

<< Zajęcia spotrowo-taneczne >>

<< Gminne Rozgrywki Tenisa Stołowego >>

<< Święto Niepodległości >>

<< Szranki ortograficzne >>

<< Jesienny Rajd Pieszy >>

<< RAJD PIESZY SZKÓŁ im Jana Pawła II 2017 >>

<< Dni Patrona   >>

<< Narodowe czytanie   >>

<< Dożynki Gminne 2017   >>

<< XV JARMARK SZTUKI LUDOWEJ "PRUCHNICKIE SOCHACZKI"   >>

<< Zlot Rowerowy 2017  >>

<< Dni Pruchnika 2017  >>

<< Koncert z okazji Dnia Matki >>

<< XIV Pruchnickie Harce Rowerowe >>

<< XIII Regionalny Festiwal Piosenki „Malin Koszyk” >>

<< XXV Bieg o Memoriał Bł. Ks. Bronisława Markiewicza >>

Dzień Kobiet
Mówią, że Dzień Kobiet powinien trwać cały rok… Jasne! My mężczyźni już nad tym pracujemy. 8-go Marca 2017 w Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Pruchniku odbył się już tradycyjnie koncert poświęcony Paniom. Wszystko dla Płci Pięknej, która licznie odpowiedziała na nasze zaproszenie. więcej >>
Romeo i Julia
„Co za blask strzelił z okna!” w najsłynniejszej scenie miłosnej dramatu wszech czasów, zaprezentowanego w niedzielę, 5 marca, na deskach Centrum Kultury w Pruchniku. Widowisko zostało wyreżyserowane z prawdziwym artystycznym rozmachem. Brawa dla twórców spektaklu za odwagę sięgnięcia po klasykę! Znana historia o nieszczęśliwej miłości opowiedziana inaczej, zilustrowana piękną muzyką i profesjonalnym wokalem. Kreacje aktorskie dopełnione kostiumami w klimacie epoki i fabuła przeplatana dynamicznymi układami choreograficznymi, wprawiły widzów w niewymuszony zachwyt.  więcej >>